Vi, och våra partners, använder cookies för att göra användarupplevelsen av vår tjänst så bra som möjligt och visa annonser baserat på dina intressen. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du att cookies används.

Okej
Provlyssna
Blood Mist - Mark Roberts

Blood Mist

Blood Mist

4.0 1 5 Författare: Mark Roberts Inläsare: Emma Gregory
Finns som ljudbok.
Finns som e-bok.
The first in a gripping serial killer thriller series, perfect for fans of Angela Marsons. Every night a family dies... Every day she tries to save them... While a blizzard rages through the streets of Liverpool, a family are slaughtered in their beds. Their mutilated bodies are dragged onto the landing to form a strange pattern. None of the neighbours hears a sound. DCI Eve Clay is at a loss. Who would risk capture to arrange their victims so precisely? Somewhere in her mind, a long-buried memory flickers. But this is no time for hunches. She must find the killers before they strike again.
Språk: Engelska Kategori: Deckare Översättare:

Mer info om ljudboken:

Förlag: W F Howes
Utgiven: 2015-11-05
Längd: 10T
ISBN: 9781510013292

Mer info om e-boken:

Förlag: Head of Zeus
Utgiven: 2015-08-13
ISBN: 9781784082871
Kommentarer

Ha alltid en god bok på lut – lyssna och läs på dina egna villkor

Läs och lyssna på så många böcker du orkar! Ladda ner böcker offline, ha flera på gång samtidigt, välj sagor till barnen eller prova en bok du inte visste att du ville höra. Helt enkelt den bästa digitala bokupplevelsen du kan få.
Prova fritt i 14 dagar