Vi, och våra partners, använder cookies för att göra användarupplevelsen av vår tjänst så bra som möjligt och visa annonser baserat på dina intressen. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du att cookies används.

Okej
Provlyssna
The Stone Warriors - Michael Northrop

The Stone Warriors

The Stone Warriors

4.25 8 5 Författare: Michael Northrop Inläsare: Ramon de Ocampo
Finns som ljudbok.
'From the New York Times bestselling author of TombQuest: Book of the Dead, comes Book 4 in an epic adventure filled with the magic of ancient Egypt! The adventure continues in book 4! Alex and Ren's hunt for the Lost Spells takes them on a twisty and magial path, through false doors, and deep into underground tombs where they discover that The Order is planning something bigger than they'd ever anticipated... In the tradition of The 39 Clues and Spirit Animals, the TombQuest adventure continues online, with an epic game! Build an Egyptian tomb of your own, hide treasure and protect it with traps, then challenge your friends to play through!'
Språk: Engelska Kategori: Barn Serie: Tombquest: 4 Översättare:

Mer info om ljudboken:

Förlag: Scholastic Audio
Utgiven: 2016-01-01
Längd: 4T 53M
ISBN: 9780545909976
Kommentarer

Ha alltid en god bok på lut – lyssna och läs på dina egna villkor

Läs och lyssna på så många böcker du orkar! Ladda ner böcker offline, ha flera på gång samtidigt, välj sagor till barnen eller prova en bok du inte visste att du ville höra. Helt enkelt den bästa digitala bokupplevelsen du kan få.
Prova fritt i 14 dagar